Jsme na Bali!

bali

Tři týdny utekli jako voda a my už se paříme v horku na Bali. Ani pomalu už nevím co se za těch pár týdnů odehrálo. Doladili jsme si poslední věci, které jsme před odjezdem museli zařídit. Vystěhovali jsme se z bytu, nějakým způsobem zabalili kufry, se všema se rozloučili a v úterý odpoledne už jsme čekali na letišti.

Letěli jsme z Prahy do Londýna, poté do Kuala Lumpur, kde jsme přiletěli večer a měli jsme asi 20 hodin mezi naším dalším letem. Zamluvili jsme si ubytování, abychom si mohli odpočinout a prospat se. Další den v poledne jsme z hotelu odjížděli zpět na letiště a nasedli na letadlo do Denpasaru, Bali. Přiletěli jsme zase večer. Cesta nám tak zabrala opravdu asi tři dny, ale nám to vůbec nevadilo. Konečně jsme dorazili na Bali. Z letiště nás odvezl řidič až do naší vilky, připili jsme si s našemi sousedy Zuzkou a Zbyňkem na přivítanou a zalehli jsme do postele.

Naše každodenní strava. Uvidíme kdy se toho přejíme 😀

bali

Čeká nás spousta zařizovaní, co se týče naší vilky, jelikož je to novostavba a nic kromě postele a skříně tu nemáme. Bereme to ale v klidu a zatím s ničím nespěcháme. Chceme si dát záležet, abychom vilu vybavili podle našich představ a také, aby naši budoucí hosté v ní byli spokojeni.

bali

No co vám budu povídat, jsme plní dojmů a všechno pomalu vstřebáváme a zvykáme si, naladění pozitivní balijskou energií 🙂

bali

Mějte se krásně! 🙂

Mohlo by se vám líbit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *