Náš nový domov

bali

Už na Bali nějaký ten týden jsme a hodně se toho za tu dobu událo a změnilo. Vrátím se ale zpět k prvním dnům, když jsme přijeli a nastěhovali jsme se do naší vilky. Do našeho nového domova. Vilka je nově postavená, byla dokončena někdy koncem září tohoto roku. A jsme z ní nadšení. Bydlíme v ráji. Sice i když je to novostavba, tady na Bali potřebovala pár kosmetických úprav 🙂

Teď už je ale opravdu perfektní. Jsou tu dva pokoje, chtěla bych říct, že jsou stejné, ale balijci prostě asi neumí udělat dvě stejné věci. A tak jeden je o kousek vetší než ten druhý, který má zas pro změnu o trochu větší koupelnu než ten druhý. Ale na tom vlastně přece vůbec nezáleží 🙂 Pokoje rozděluje kuchyň, která je otevřená do zahrádky s bazénem. Bazén sice napustili, ale než jsme přijeli, nikdo se o něj moc nestaral, a tak byl pěkně brčálově zelený. Pomalu už se z nás stávají odborníci přes bazény, jelikož nám dává trochu zabrat udělat z vody křišťálově čistou.

bali

Místní nám sice slíbili, že se o bazén postarají, že bude voda průzračná, a že se nám budou starat i o zahradu. Byli tu asi tak dvakrát možná třikrát. Ostříhali trávu (nůžkama!) a do bazénu házeli hrsti chlóru. A teď už tu dlouho nebyli, tak jsme vzali bazén do vlastních rukou a vedeme si zatím rozhodně lépe než balijci. Voda už bude co nevidět krásná.

Do vilky jsme hned začali shánět další potřebný nábytek, dispenzor na vodu, samozřejmě i nádobí a mnoho dalších věcí, abychom se tu cítili opravdu jako doma, stejně jako všichni, kteří se za námi přijedou podívat!

bali

bali

Tohohle krasavce jsme dostali i s vilkou. Teda alespoň on se tváří, že mu to tam patří a je u nás každý den.

bali

O políčko za plotem se pěkně starají a doufáme, že se brzo hezky zazelená.

bali

Mějte se krásně! Klára

Mohlo by se vám líbit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *