V korunách stromů

Bali

Ahoj 🙂

Při našem výletu na východ Bali jsme narazili na tohle místěčko. Mysleli jsme, že se tu zdržíme jen chvilku a zase budeme pokračovat dál, ale nakonec tam bylo tolik věcí, co jsme prostě museli prolézt a prozkoumat. Nakonec jsme tady byli určitě i pár hodin.

Říkají tomu “Domeček na stromě” a jsou tu vlastně různé žebříky, které vedou korunami stromů k dalším lávkám a mostům, vyhlídkám, až úplně nahoru nad všechny stromy, takže se před vámi otevře nádherný výhled po okolí. Pro lidi co se bojí výšek bych asi úplně nedoporučovala 🙂

Bali

Bali

Bali

Všechno je vlastně postavené z bambusu a přichycené na stromy, takže se to ve výšce umí pěkně hýbat. Zážitek je to ale super. Ještě než se začnete kamkoliv šplhat přivítají vás místní roztomilý pejsci a mají také ochočenou opičku.

Bali

Bali

Pokud vás šplhání do stromů neláká, můžete se zhoupnout na několika houpačkách nebo se třeba vyfotit v ptačím hnízdě.

Bali

Bali

Můžete to všechno vlastně projít vcelku rychle, ale nám nedalo se neustále zastavovat a fotit, obdivovat výhledy, houpat se v houpacích sítích a relaxovat. Stále máme co objevovat a neustále nás to Bali překvapuje 🙂

Mějte se krásně!

Mohlo by se vám líbit

3 Comments

  1. Ahoj, v březnu se chystáme na bali a chtěla bych se tě zeptat kde přesně na bali leží tento krásný stromový domeček, aby jsme se na něj také mohli podívat. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
    Aneta 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *