Zpět k blogování a zpět v Čechách

zima

S tím mým psaním článků na tenhle blog to zatím nebylo moc slavný. A to to mělo skoro být naopak, tím, že jsme akorát přijeli na Bali, bylo o zážitky postaráno. Každý den jsme mohla napsat o tom co se dělo, protože na Bali nás opravdu překvapovali nejrůznější věci každý den.

Pak přišla mezera, kdy jsme měli plno a dost práce a nějak jsem se k tomu blogování nemohla zase dostat. Nápady sice byly, ale nějak jsem to prostě nemohla sepsat. No a pak se najednou stalo, že blog už neexistoval. Protože se zapomněla prodloužit doména 😀
Takže jsem se rozhodla, že to zkusím znovu. Každopádně těch pár článků a fotek co jsem na Bali napsala, tu stále najdete. Ty se mi podařilo nějak dát znovu do kupy. A snad budou přibývat nový častěji (držte mi palce :D)

klaras

Za tu dobu co jsem nic nepsala, se toho samozřejmě událo hrozně moc a určitě se k tomu chci vrátit. Stále chci psát o našem pobývání na Bali. Je toho asi ještě dost, co stojí za to sem sdílet.

Po Bali jsme se vydali na cesty a první (a nakonec i poslední) destinací byl Vietnam. O tom toho je také dost co říct. No a momentálně jsem už přes měsíc v Čechách a Vánoce jsou za dveřmi. Doslova.

Tu zimu si moc neužívám, radši bych byla na pláži, co vám budu povídat. Ale je zase dobrý, být na chvilku doma. A to jídlo! To si užívám! Kdyby alespoň napadl sníh. Aby to byla pořádná zima. A ten poprašek co už jsme tu párkrát měli, to jako sníh teda nepočítám.

kachna

V Čechách ale nakonec asi nějaký čas pobydeme, tak třeba se ho dočkám!

perníčky

Mějte se krásně 🙂

 

 

Mohlo by se vám líbit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *