New in – péče o pleť

péče

Produkty pro péči o pleť a makeup je takové moje hobby. Vlastně i tenhle blog jsem si úplně původně založila proto, že jsem moje nadšení chtěla sdílet. A nakonec teprve tohle bude první článek, který se pojí k tomuhle téma.

pleť

Upřímně na produkty na líčení jsem od tý doby, co jsme přijeli na Kanáry ještě nesáhla. Ale přece jenom krém si na pleť patlám denně. A tak už mi pomalu začaly docházet věci, které jsem si s sebou vzala. Takže jsem se začala porozhlížet, co si pořídím. 

Na mapách jsem objevila, že Kiehl’s tady má obchůdek, takže jsem projížděla jejich produkty, které už jsem stejně dlouho chtěla vyzkoušet. Když jsem konečně vybrala a vydala se tam – měli zavřeno. Procházela jsem po okolí různé parfumerie a zkoumala, co mají za značky a produkty a narazila jsem na jackpot 😀 Když už jsem byla na cestě domu, tak jsem vlezla ještě do jednoho posledního obchůdku a byla jsem jak Alenka v říši divů. Chápu, že ty z vás, koho to moc nezajímá si asi klepete na čelo, ale já jsem měla fakt radost, že tady něco takovýho je.

Obchod se jmenuje Primor a co mě potěšilo bylo, že měly spoustu různých značek, které ty běžné parfumerie tady neměly. A taky jedna stěna byla přímo věnována přírodním produktům. Strávila jsem tam pěknou chvíli, ale odešla jsem s prázdnou, protože jsem nechtěla jen tak něco impulzivně nakupovat.

Doma jsem pak pár dnů strávila vyhledáváním a zkoumáním, co si pořídím (vidím vás, jak kroutíte hlavou :D). Obchod totiž měl značku The Ordinary, od kterých už jsem pár věcí vyzkoušela a chtěla jsem zkusit i další. Ale jestli značku znáte, může být výběr produktů trochu složitější. Takže jsem do toho vložila čas a úsilí :D. A hezky jsem si všechno sepsala a udělala svůj malej research.

No a za pár dní už jsem se šťastně vracela domů s novými produkty. A co se taky nestalo, šla jsem se schválně ještě podívat do butiku Kiehl’s a byl otevřený. Tak jsem si pořídila alespoň krém, který mi stejně scházel.

péče

Co jsem pořídila: The Ordinary – 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil100% Plant-Derived SqualeneAscorbyl Glucoside Solution 12%, Mandelic Acid 10% + HA a Kiehl’s Ultra Facial Cream

Pomalu už produkty testuju, tak vám pravděpodobně za nějaký čas dám vědět jak obstály. Pokud je třeba také chcete vyzkoušet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *